Menu

Rowerami na piknikRowerami na piknik

15 czerwca 2021r. uczniowie klasy VI a i VI b wraz z wychowawcami – panią Małgorzatą Sojko i panem Mariuszem Strechą oraz opiekunami – panią wicedyrektor Jadwigą Kowalewską i panią Wiolettą Pietrołaj wybrali się na wycieczkę rowerową. Wszyscy mieli okazję sprawdzić swoją kondycję po długim czasie zdalnego nauczania i izolacji domowej. Miłośnicy jazdy na rowerze musieli pokonać dwunastokilometrową trasę. Celem wyprawy była popularyzacja turystyki rowerowej oraz integracja zespołu klasowego.

W czasie wspólnego piknikowania w otoczeniu pięknej przyrody uczniowie mogli upiec przy ognisku kiełbaski, pośpiewać, porozmawiać i pograć w różne gry. Humor dopisywał wszystkim od początku do końca. Była to nasza druga i z pewnością nie ostatnia wycieczka rowerowa.

Skip to content