Miesiąc: Marzec 2018

Święto Matematyki

Szkoła Podstawowa nr 5 w Gołdapi dołączyła do tysięcy uczestników i obchodziła 12 marcaDzień Matematyki 2018, którego inicjatorem i organizatorem w Polsce jest Stowarzyszenie Doskonalenia i Rozwoju 4improve,  a patronatem honorowym – Minister Edukacji Narodowej.

Category: Aktualności Szkolne

Sukces sportowców ze Szkoły Podstawowej nr 5

We czwartek, 22 marca 2018 r. na Hali OSiR w Gołdapi odbyły się Halowe Mistrzostwa Szkół w Lekkiej Atletyce. Sportowcy ze Szkoły Podstawowej nr 5 im. Noblistów Polskich w Gołdapi odnieśli wielki sukces. W większości konkurencji nasi uczniowie zajmowali miejsca na podium, co po podliczeniu punktów dało I miejsce w klasyfikacji ogólnej mistrzostw.

Category: Aktualności Szkolne Z Gołdapi Zawody

Alkogogle i narkogogle w SP5

W SP5 odbyły się szkolenia nt. szkodliwości i konsekwencji zażywania alkoholu i środków uzależniających. Wykorzystano sprzęt zwany alkogoglami i narkogoglami, które symulują stan upojenia alkoholowego lub skutki zażycia środków halucynogennych. Szkolenie uczniów prowadziły panie: Marta Andruczyk z Komendy Powiatowej Policji oraz Ewa Bolewska z Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Gołdapi.

Category: Aktualności Rada Rodziców Samorząd uczniowski Szkolne Wolontariat

Category: Aktualności Szkolne

KIERMASZ WIELKANOCNY

We środę  21 marca 2018 r. w godzinach 9.00 – 11.00 w Szkole Podstawowej nr 5 Noblistów Polskich w Gołdapi odbędzie się KIERMASZ WIELKANOCNY, na którym można nabyć stroiki, pisanki, i inne świąteczne gadżety.   Zapraszamy wszystkich chętnych !!!!!   Samorząd Uczniowski, Szkolne Koło Wolontariatu            Rada Rodziców