Menu

Miesiąc: Styczeń 2019

24
Sty 2019

Pierwsza pomoc w SP5

Tu przed feriami do sześciolatków z 0b zawitali ratownicy medyczni. Dzieci dowiedziały si m.in. w jaki sposób należy udziela pierwszej pomocy w przypadku zasłabnięcia. Próbowały też swoich sił w bandażowaniu ran. Dzieciom bardzo podobały się zajęcia i chętnie je powtórzą w najbliższej przyszłości.

Category: Aktualności Szkolne

Tags:

18
Sty 2019

BEZPIECZNE FERIE

BEZPIECZNE FERIE 17 stycznia 2019 r. w Szkole Podstawowej nr 5 im. Noblistów Polskich w Gołdapi odbyły się pogadanki na temat bezpieczeństwa podczas ferii zimowych. Przed niebezpieczeństwami ostrzegali uczniów nie tylko nauczyciele i wychowawcy, ale również przybyli do szkoły strażacy z KP PSP w Gołdapi oraz policjanci Komendy Powiatowej Policji.

Category: Aktualności Szkolne Z Gołdapi

Tags:

16
Sty 2019

Gmina Gołdap zaprasza na bezpłatne szkolenia w zakresie korzystania z Internetu

Projekt współfinansowany w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego i budżetu państwa Gmina Gołdap zaprasza na bezpłatne szkolenia w zakresie korzystania z Internetu realizowane w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 Osi Priorytetowej nr III: Cyfrowe Kompetencje społeczeństwa Działania 3.1: Działania szkoleniowe na rzecz rozwoju kompetencji cyfrowych dotycząca realizacji […]

Category: Aktualności Projekty Z Gołdapi

Tags:

16
Sty 2019

Wspólnie zatroszczmy się o bezpieczeństwo dzieci i młodzieży!

Rodzicom i opiekunom przypominamy również adres www.wypoczynek.men.gov.pl, gdzie znajduje się baza wypoczynku. Na bieżąco publikowane są w niej informacje o numerach wydanych zaświadczeń, danych organizatora, liczbie uczestników oraz terminie i lokalizacji wypoczynku. Wybierając dla swojego dziecka zimowisko czy obóz narciarski, należy zadbać przede wszystkim o sprawdzenie wiarygodności organizatora i bezpieczeństwo uczestników.

Category: Aktualności

Tags:

15
Sty 2019

Bal Karnawałowy – Zapraszamy!

Zaproszenie Dnia 12.02.2019r. w godzinach 16.00- 18.00 odbędzie się bal karnawałowy dla klas 0 –III. Bal poprowadzą animatorzy z Centrum Artystyczno – Edukacyjnego „TANMUZ” z Olecka. Na balu zostanie przeprowadzony konkurs na najbardziej oryginalny strój karnawałowy. Zachęcamy do udziału – przewidziane są atrakcyjne nagrody.

Category: Szkolne

Tags:

15
Sty 2019

Category: Aktualności Szkolne

Tags:

04
Sty 2019

Liga Mistrzów w SP5

W czwartek 3 stycznia w Szkole Podstawowej nr 5 im. Noblistów Polskich w Gołdapi odbyło się losowanie 17-tej edycji konkursu z wiedzy o społeczeństwie. Konkurs stał się trwałym elementem kalendarza szkolnego. Do tegorocznych rozgrywek zgłosiło się 16 drużyn z klas trzecich gimnazjum oraz ósmych szkoły podstawowej, w sumie to 48 uczniów. Rozgrywki będą odbywać się […]

Category: Aktualności Konkursy Szkolne

Tags:

Skip to content