Menu

Wideokonferencja Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty

SZANOWNI RODZICE!

21 czerwca br. odbędzie się wideokonferencja Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty oraz przedstawiciela Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie z rodzicami uczniów dotycząca szczepienia dzieci i młodzieży przeciwko COVID-19. Przekazujemy zaproszenie na to spotkanie wraz z linkiem do formularza zgłoszeniowego. Informujemy, że liczba uczestników spotkania jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

21.06.2021
16.00 – rodzice uczniów szkół podstawowych
Link do formularza zgłoszeniowego:
Szkoły podstawowe: http://www.ko.olsztyn.pl/2021/06/15/formularz-zgloszeniowy-na-spotkania-online-z-rodzicami-w-sprawie-szczepienia-uczniow-od-12-roku-zycia-przeciw-covid-19-szkoly-podstawowe/

Skip to content