Witaj, Grecjo!

11 lipca 2022 roku    13 nauczycieli ze Szkoły Podstawowej nr 5 im. Noblistów Polskich w Gołdapi wyjechało na szkolenia do słonecznej Grecji. Będą tam w ciągu dwóch tygodni doskonalić umiejętności zawodowe, językowe oraz cyfrowe. W wolnym czasie na pewno zwiedzą malownicze zakątki tego pięknego kraju oraz poznają jego historię i tradycje.

W drodze do Grecji podróżnicy zwiedzili Budapeszt. Mogli podziwiać stolicę Węgier z wodnej perspektywy – pływając statkiem po Dunaju. Obejrzeli unikatowy zabytek, jakim jest węgierski parlament, a także Wzgórze Zamkowe.

Projekt realizowany jest w ramach akredytacji projektu na rzecz mobilności uczniów w sektorze Edukacja szkolna, współfinansowanego przez Unię Europejską  programy Erasmus+.

Życzymy wszystkim Uczestnikom wycieczki dużo niezapomnianych wrażeń oraz owocnej nauki.