Menu

Powodzenia!

Drodzy ósmoklasiści przed Wami wyjątkowy czas. Kończycie edukację w szkole podstawowej i przystępujecie do egzaminu ósmoklasisty.

Życzymy, aby osiągnięte przez Was wyniki stały się, nie tylko potwierdzeniem rzetelnej wiedzy, jaką zdobyliście w murach naszej szkoły, ale pozwoliły Wam przekroczyć kolejny próg w edukacji. Ufamy, że przystąpicie do egzaminów ósmoklasisty z należytą powagą i rozwagą, godną odpowiedzialności młodego człowieka.

Drodzy Ósmoklasiści! Zrealizujcie wszystkie swoje marzenia i cele, niech to, co trudne przychodzi Wam z łatwością, a to co na pozór niewykonalne będzie dla Was jedynie drobną przeszkodą na drodze dochodzenia do sukcesów.

Dyrekcja i Nauczyciele

Szkoły Podstawowej nr 5 im. Noblistów Polskich w Gołdapi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Skip to content