Menu

Dzień Przedszkolaka w Piątce20 września przypada Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Z tej okazji dzieci z oddziałów przedszkolnych Szkoły Podstawowej nr 5 im. Noblistów Polskich obchodziły swoje święto. W tym dniu na uczniów czekało dużo atrakcji i niespodzianek przygotowanych przez Panie. W śród nich znalazły się między innymi zabawy integracyjne z chustą animacyjną, zabawy taneczne z balonami, śpiewy piosenek, a także prace plastyczne wykonane przez dzieci. Wszyscy bawili się znakomicie, a zadowolenie nie znikało z twarzy przedszkolaków. Z pewnością ten radosny dzień na długo pozostanie w pamięci każdego dziecka.


Martyna Fiszer
Barbara Bester
Anna Przybyło

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Skip to content