Menu

Jak wygląda wirus komputerowy?

Nad tym pytaniem od miesiąca zastanawiali się uczniowie SP 5, którzy wzięli udział w rozstrzygniętym 24 października konkursie na przestrzenny model wirusa komputerowego . Wyobraźni i inwencji twórczej nie zabrakło! Wykorzystano wiele nietypowych materiałów. Wiele prac zaskoczyło feerią barw, inne minimalizmem, kierującym uwagę oglądającego na to, co zasadnicze- zwodniczą naturę wirusów. Komisja konkursowa w składzie: p. Iwona Malek, p. Agnieszka Tomaszewska- Skoczeń i p. Aneta Wojnar-Konopka wyłoniła grono zwycięzców:

I miejsce- Alicja Hryniewicz (kl. III c)

II miejsce-Oliwia Krynicka (kl. III b)

III miejsce (ex aequo)- Natalia Kruklińska (kl. IIIa) i Nikodem Małaszewicz (kl. III a)

Wyróżnienia otrzymali również: Gabriela Pieńkowska (kl. III e) i Dominik Milanowski (kl. III a). Gratulujemy!

Konkurs został przeprowadzony w ramach projektu pt. „Gaś zło, rozpalaj dobro”.

Skip to content