Menu

Dzień Dobrego Słowa

Nie tylko aura dopisuje tej jesieni. W SP 5 dopisują też humory i pozytywne nastawienie do świata. Zaledwie przed tygodniem społeczność szkolna miała okazję brać udział w optymistycznej akcji pt. „Dzień Uśmiechu”, a już odbył się kultywowany regularnie w naszej szkole Dzień Dobrego Słowa- przedsięwzięcie zorganizowane przez uczniów klasy VII a i III g gimnazjum pod opieką pani Anety Wojnar-Konopki. Realizatorzy projektu przygotowali wspierające „wydzieranki” i rozwiesili je na korytarzach. Na drzwiach klas umieścili dla przypomnienia „Vademecum Użytkownika Dobrego Słowa”, a wśród uczniów, nauczycieli i pracowników rozlosowali kartoniki z sentencjami. Na parterze pojawiła się Galeria Wdzięczności, w której znalazło się kilkadziesiąt wpisów uczniów naszej szkoły począwszy od klas nauczania początkowego aż po oddziały gimnazjum. Wybrane klasy miały także okazję wykonywać ćwiczenia usprawniające komunikację- parafrazowanie i formułowanie komunikatów „Ja”.

Skip to content