Menu

Zakończenie projektu drugoklasistówZakończenie projektu drugoklasistów

Klasa 2 a Szkoły Podstawowej nr 5 im. Noblistów Polskich, zakończyła projekt „Jak odczytywać emocje?. Projekt obejmował 8 bloków zajęć o emocjach, ich wyrażaniu, radzeniu sobie z trudnymi emocjami, o rodzinie, koncentracji, sposobach uczenia się, o współpracy w grupie i o radzeniu sobie w różnych życiowych, dziecięcych trudnościach.

Koniec zajęć uwieńczyliśmy uroczystym wręczeniem każdemu uczniowi dyplomów otrzymanych od prowadzącej fundacji UNIWERYTET DZIECI oraz upominków z emotkami. Otrzymaliśmy też klasowy dyplom ukończenia oraz certyfikat dla prowadzącego. Urządziliśmy sobie zawody w podrzucaniu emotkowymi zabawkami jojo, który sprawił dzieciom wiele frajdy.

Projekt był dużą i cenną lekcją na przyszłość dla dzieci i mamy nadzieję, że przyniesie dobre owoce.

Wychowawczyni

Małgorzata Werra

 

Skip to content