Zimowe Krajobrazy Gołdapi – rozstrzygnięcie konkursu!

Zimowe Krajobrazy Gołdapi

W celu uczczenia Jubileuszu 450-lecia Nadania Praw Miejskich Gołdapi, Szkoła Podstawowa nr 5 im. Noblistów Polskich pod honorowym patronatem Tomasza Rafała Luto Burmistrza Gołdapi zorganizowała konkursy dla gołdapskich dzieci. Konkurs plastyczny „Zimowe krajobrazy Gołdapi”, został adresowany do pięciolatków i oddziałów „O” oraz klas I-III, natomiast konkurs fotograficzny pod takim samym tytułem dla uczniów klas IV-VIII.

W poniedziałek 8 czerwca komisja konkursowa w składzie : Pani Cecylia Buczyńska- Buza- Przewodnicząca, Pani Katarzyna Wierzbicka – członek, Pan Mariusz Strecha – członek wyłoniła zwycięzców konkursów.

Na konkurs plastyczny wpłynęło 25 prac z gołdapskich szkół.

Kategoria – pięciolatki i oddziały „O”

1. miejsce – Korneliaa Aneszko – Przedszkole Samorządowe Nr 1

2. miejsce – Franciszek Szuliński – Niepubliczne Przedszkole BAJKA

3. miejsce – Igor Rembiszewski – Niepubliczne Przedszkole BAJKA

wyróżnienie: Elliot Karniłowicz SP2

Kategoria – klasy I-III

1 miejsce – Paweł Świąder – Szkoła Podstawowa w Galwieciach

2 miejsce- Jakub Bitowski –SP nr 2

3 miejsce – Maria Werra – SP nr 5

Wyróżnienie : Dawid Kurkowski SP5

Na konkurs fotograficzny wpłynęło 28 prac.

1 miejsce – Jakub Kowalewski – SP5

2 miejsce Aleksandra Słowikowska – SP5

3 miejsce Jakub Szczepański – SP3

Wyróżnienie: Hanna Boboryk – SP3, Klaudia Akacka -SP3, Mateusz Rzędzian – SP3, Michał Jaśkiewicz – SP3, Zuzanna Ejsmont – SP3, Nicola Budzejko – SP3

Odbiór nagród i dyplomów odbędzie się 19 czerwca 2020r. w Szkole Podstawowej nr 5 im. Noblistów Polskich ul. Kościuszki 30 w godz. 8.30 – 14.30 z zachowaniem wszelkich środków bezpieczeństwa.

Wszystkim zwycięzcom, wyróżnionym, uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.