Menu

Podsumowanie projektu unijnego w SP 5

0 Comment


W piątek 7 lutego młodzież SP 5 im. Noblistów Polskich w Gołdapi spotkała się, aby podsumować udział w projekcie związanym z ponadnarodową mobilnością uczniów pt. „Kompetencje kluczowe drogą twórczego rozwoju”. 40 uczniów, którzy brali udział w wyjeździe   na Węgry, chętnie dzielili się ze sobą wspomnieniami na temat architektury, kultury, języka i kuchni, a także entuzjastycznie przypominali sobie sytuacje, w których uczestniczyli, zarówno podczas  zajęć w węgierskiej szkole czy pobytu w termach, jak i  w  czasie podróży. Wystarczy powiedzieć, że wycieczka bardzo im się podobała i wpłynęła nie tylko na integrację, ale również na poszerzenie horyzontów.

Dzięki projektowi dofinansowanemu   przez  Fundację Rozwoju Systemy Edukacji w kwocie  187.236  zł  gołdapska młodzież   mogła zwiedzić część Europy.

Uczniowie i nauczyciele  Szkoły Podstawowej nr r 5 im. Noblistów Polskich  serdecznie dziękują   za możliwość uczestniczenia w tym projekcie.

Uczniowie SP5

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Skip to content