Menu

Super Dziadek i Super Babcia17 stycznia 2020 roku w Szkole Podstawowej nr 5 im. Noblistów Polskich w Gołdapi świętowaliśmy Dzień Babci i Dziadka. Z tej okazji klasa 1 a oraz oddziały przedszkolne 0 a i 0 c zorganizowały naszym wspaniałym Babciom i Dziadkom uroczystość, której celem było przede wszystkim pokazanie Im, jak bardzo są ważni i potrzebni. Chcieliśmy docenić ich trud różnego rodzaju pomocy swoim wnukom. „Dziadkowie” obejrzeli występy artystyczne, uczestniczyli w wielu konkurencjach razem ze swoimi wnukami, np.: układanie puzzli „Super dziadka i Super Babci” ; zwijanie nitki na czas; taniec z balonem i na kartce; quiz wiedzy dla wnuczków o swoich dziadkach oraz  dla dziadków o swoich wnuczkach; odgadywanie podobizn-portretów Babć wykonanych przez dzieci i wiele innych. Na koniec zostały wręczone własnoręcznie robione prezenty i poczęstunek. Wszyscy wspaniale się bawili.

Wychowawczynie:

Małgorzata Werra

Martyna Fiszer

Anna Przybyło

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Skip to content