Menu

Razem bezpieczniej przez cały rok6 grudnia, w Starostwie Powiatowym w Gołdapi, nagrodzono laureatów konkursu, pt.: „Razem bezpieczniej przez cały rok”- w ramach II edycji projektu „On, Ty i Ja razem na szlaku bezpieczeństwa powiatu gołdapskiego. Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 im. Noblistów Polskich w Gołdapi również wzięli udział w tymże konkursie. Zadaniem dzieci było narysowanie ilustracji dotyczących bezpieczeństwa. Organizatorami byli: Komenda Powiatowa Policji w Gołdapi oraz Starostwo Powiatowe. Czworo spośród 24 laureatów, to nasi uczniowie: Lena Jankowska- kl.1a, Zuzanna Juc – kl.2a, Klaudia Swędrowska- kl.2b i Wiktoria Marcewicz –kl.3a. Nagrody wręczyła Marzanna Wardziejewska – starosta gołdapski wraz z Anna Makowską oraz komendantem gołdapskiej policji mł. insp. Dariuszem Stachelkiem i jego zastępcą kom. Tomaszem Jeglińskim. Gratulujemy!

Skip to content