Menu

Spotkanie z PinokiemDnia 12.12.2019r. dzieci z oddziału przedszkolnego oraz uczniowie klas I-III z SP 5 obejrzały przedstawienie teatralne pt. „ Pinokio” w wykonaniu aktorów Katolickiego Teatru Edukacji z Krakowa.

W pięknej scenerii, przy doskonałej grze aktorskiej, barwnych kostiumach, dzieci mogły śledzić losy niesfornego pajacyka – Pinokia, który przeżył wiele niezwykłych często dramatycznych przygód. Opowieść bawiła i wzruszała, a przy tym stanowiła wspaniałą formę edukacji w zakresie podstawowych zasad moralnych. Przedstawienie niosło ze sobą ważne przesłanie, Pinokio bowiem przekonał się w końcu że starszym należy się szacunek, kłamstwo nie popłaca a miłość czyni cuda. Dla dzieci było to kolejne ciekawe spotkanie z prawdziwym aktorem i żywym słowem.

Wyjście do teatru wzbudziło wiele pozytywnych emocji o czym świadczyły uśmiechy i komentarze po zakończonym przedstawieniu.

Joanna Kołosza

Skip to content