Menu

Coś dla ducha i dla ciałaCoś dla ducha i dla ciała – uczniowie SP 5 w teatrze i w parku trampolin

22 października 2019 roku trzy klasy: IIa, Va oraz VIa w ramach realizacji projektu Doceń siłę oddechu – od poprawnej artykulacji do właściwej resuscytacji pojechały na wycieczkę do Suwałk. Dzięki wsparciu finansowemu gminy Gołdap uczniowie mogli obejrzeć spektakl pt. Brzydkie kaczątko wystawiony w Suwalskim Ośrodku Kultury przez Teatr Lalki i Aktora w Łomży. Przedstawienie adresowane było do wszystkich tych, którzy nie od razu potrafią odkryć w sobie prawdziwe piękno. Po tej smutnej, wzruszającej, ale też pouczającej inscenizacji, uczniowie uczestniczyli w warsztatach dotyczących pracy aktora.

O godzinie 13:00 na dzieci czekała kolejna atrakcja – Park Trampolin Movement Arena. Po krótkiej rozgrzewce wszyscy aktywnie brali udział w ćwiczeniach pod okiem doświadczonych instruktorów. Wyczerpująca zabawa na torach miękkich przeszkód i trampolinach dostarczyła uczestnikom wycieczki wielu niezapomnianych wrażeń.

Uczniowie wracali z Suwałk zmęczeni, ale bogatsi w nowe doświadczenia.

Skip to content