Menu

Barwy Jesieni w PiątceW piątek 27 września podczas  II festynu Pożegnanie Lata w Szkole Podstawowej nr 5 im. Noblistów Polskich w Gołdapi oprócz różnych atrakcji przy pięknej słonecznej pogodzie: dmuchańce, grill, kolorowy stół, tor przeszkód, wata cukrowa  podsumowano konkurs na najciekawszy bukiet  pod tytułem „ Barwy Jesieni”.

Wśród zgromadzonych  podczas pikniku uczniów, rodziców, nauczycieli ogromny zachwyt wzbudziły własnoręcznie wykonane przez uczestników bukiety.

„Bukiety na stołach boiska ciekawie ustawione, bukiety małe, duże i różne!

Bukiety barwne, bukiety kolorowe, bukiety nieco pastelowe.

Brąz i czerwień oblicze swoje ukazały. Żółte kolory z zielenią się przeplatały. Jarzębina z głogiem, nade wszystko górowały. Astry jakby się uśmiechały. Na festynie Bukiety Jesienne swą rozmaitością  serca uczestników rozweselały”.

Jury w składzie: Zofia Błaszczyk, Agnieszka Wojtala, Halina Wojtanis, Katarzyna Wierzbicka  wyłoniła zwycięzców. I miejsce kategoria 0-3 zajęła klasa Ib, II miejsce Ic, IIa, III  miejsce  klasa Oc. Kategoria klasy IV – VIII: I miejsce zajęła klasa Va, II miejsce – VIIIa, III  miejsce  klasa  IVa, VIIa.

 

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali nagrody.

Zofia Błaszczyk

Skip to content