Menu

Uczniowie SP 5 zwycięzcami Halowych Mistrzostw Powiatu w Lekkiej AtletyceDnia 03.04.2019r na Hali OSiR w Gołdapi odbyły się Halowe Mistrzostwa Powiatu w Lekkiej Atletyce organizowane przez OSiR Gołdap i SZS. Uczniowie i uczennice z rocznika 2003 – 2005 szkół powiatu gołdapskiego rywalizowali w 6 konkurencjach: bieg na 25m, pchnięcie piłką lekarską, biegi na 3 i 5 okrążeń oraz sztafeta i skok wzwyż. Zajęcie wielu pierwszych i dalszych punktowanych miejsc w poszczególnych konkurencjach dały drużynie Szkoły Podstawowej nr 5 im. Noblistów Polskich zwycięstwo w klasyfikacji ogólnej i tytuł Halowego Mistrza Powiatu w Lekkiej Atletyce rocznika 2003 – 2005. Na uwagę zasługuje wynik osiągnięty w skoku wzwyż chłopców przez Pawła Puzę tj.: 1,75m. Szczegółowe wynik na stronie OSiR w Gołdapi.

Trener drużyny: Nauczyciel WF Wojciech Cemel

Skip to content