Menu

BOŻONARODZENIOWA ZBIÓRKA ŻYWNOŚCI

8-9 grudnia na terenie Gołdapi trwała Zbiórka Żywności Caritas dla potrzebujących.
Zebraliśmy 1054,09 kg

Pierwszy dzień za nami, dziękujemy wszystkim za okazane dobro i otwarte serce:-)

Liczenie i sortowanie zebranej żywności, dziękujemy za pomoc: Zuzannie Śniczewskiej, Patrycji Jurewicz, Kacprowi Skrodzkiemu, Kacprowi Zduniewicz, Oliwierowi Wiszowatemu (piątek) i Oliwii Olędzkiej (sobota).

Dziękujemy też za miłą współpracę z uczniami ZSZ i p. Magdalenie Iwachów

Dziękujemy wszystkim Wolontariuszom SKW za udział w tak szlachetnej akcji:
Natalia Kruklińska, Martyna Świerzbin, Wiktoria Żamojtuk, Oliwia Olędzka, Jakub Romanowski, Julia Skrzecz, Martyna Wojdylak, Maria Kołosza, Julia Wydra, Zuzanna Kuziak, Alicja Wysocka, Maja Grudzińska, Eliza Bobrowska, Milena Słabińska, Kamila Słabińska, Julia Olędzka, Dominika Szumska, Karolina Markiewicz, Maja Laskowska, Weronika Kołodziejczyk, Mateusz Sokół, Bartłomiej Ołów i uczniom SP 5 I. Kondraciuk, W. Karaszewska, M. Rakowski

Skip to content