Menu

OTRZĘSINY W SP 5

Uczniowie klasy IV i VII A od miesiąca przygotowywali się do ”Otrzęsin”. W momencie, gdy poznali datę spotkania, otrzymali też do wykonania dwa zadania. Przychodząc na „ Otrzęsiny”, mieli zabrać ze sobą wcześniej narysowaną karykaturę wychowawcy oraz mieć jakiś znak rozpoznawczy wspólny dla całego zespołu klasowego, np. jednakowy kolor koszulek.

Na każdą z wymienionych klas 16. listopada 2017 r.  czekały wcześniej przygotowane przez przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego – pod czujnym okiem opiekunów Samorządu Uczniowskiego – zadania do wykonania. Każda z klas przez godzinę brała czynny udział w grach i zabawach, które wywołały „lawinę śmiechu ”. Wszyscy okazali się zwycięzcami!

Na zakończenie „ Otrzęsin ”, jako symbol przyjęcia do grona naszych uczniów, wszyscy otrzymali Certyfikat Ucznia SP 5 oraz naklejkę z logo szkoły. Spotkanie zakończyło się słodkim poczęstunkiem przygotowanym przez Samorząd Uczniowski.

 

 

Agnieszka Tomaszewska-Skoczeń

Skip to content