Menu

Grywalizacja w SP5

20 listopada 2018 r. Szkoła Podstawowa nr 5 im. Noblistów w Gołdapi brała udział w Międzypowiatowej grywalizacji pn. Czysta i dostępna energia w ramach realizacji Celu 7. Zrównoważonego Rozwoju: Zapewnić wszystkim dostęp do źródeł stabilnej, zrównoważonej i nowoczesnej energii po przystępnej cenie. Grywalizacja odbyła się w Centrum Edukacji Ekologicznej w Ełku. SP5 reprezentowały uczennice III klasy gimnazjum: Marta Skiba i Martyna Marcinkiewicz. Rozwiązywały one razem z innymi uczestnikami zadania przygotowane w 5 stacjach. Marta Skiba znalazła się w grupie, która zajęła I miejsce w grywalizacji. Zwycięska drużyna otrzymała nagrody rzeczowe. Zmagania międzyszkolne zakończyły się ogniskiem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Skip to content