Menu

Uczniowie SP 5 przestrzegają przed czadem.

14 listopada uczniowie pod kierunkiem p. Agnieszki Tomaszewskiej- Skoczeń i p. Anety Wojnar- Konopki zaprezentowali pantomimę pt. „Czad- cichy zabójca”, która została przygotowana w ramach projektu pt. „Gaś zło, rozpalaj dobro”. Przedstawienie zostało skierowane zarówno do najmłodszych dzieci, jak i do młodzieży, co było możliwe dzięki uniwersalnej formie. Na widowni zasiedli również: p. Dyrektor Bożena Kalinowska, p. Ewa Bolewska- przedstawiciel Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Gołdapi, p. Anna Rawinis- Sekretarz Gminy Gołdap, p. Edyta Lapard- Symko- Przewodnicząca Rady Rodziców. Dekoracje z informacjami o czadzie wykonał Mały Samorząd Uczniowski pod kierunkiem p. Barbary Hornostaj i p. Patrycji Magielnickiej.

Skip to content