Menu

Nocne harce VII aNocne harce VII a

Z 13 na 14 października 2021 roku w Szkole Podstawowej nr 5 im. Noblistów Polskich w Gołdapi klasa 7a wraz z opiekunami: panią Małgorzatą Sojko i z panią Wiolettą Pietrołaj zorganizowała nocne czytanie. Wydarzenie odbyło się na prośbę uczniów, którym zależało na zintegrowaniu grupy i przyjemnym spędzaniu czasu z grami i tańcem.

Początek spotkania wyznaczony był na godzinę 18.00. Po przywitaniu rozpoczęliśmy nasze aktywności. Najpierw rozpakowaliśmy torby, plecaki i walizki, a następnie bawiliśmy się w podchody. Chwilę później zjedliśmy pizzę, oglądając przy okazji film. Potem budowaliśmy bazę z dużych piankowych klocków. Na przemian tańczyliśmy, bawiliśmy się, chodziliśmy po ciemnych korytarzach podjadając słodycze i owoce. Zasnąć udało się tylko dwóm osobom, a reszta do rana spędzała czas na nocnych harcach. Nie obyło się bez akcentów tanecznych – najwięcej czasu poświęciliśmy doskonaleniu belgijki. Kilkoro uczestników wydarzenia było ubranych w jednoczęściowe piżamy z motywem, np. jednorożca lub baranka. Prawie wszyscy zorganizowali sobie szkolne spa – założyli na twarz maseczki pielęgnacyjne.

Spotkanie uznaliśmy za bardzo udane. Dzięki dobrej zabawie lepiej się poznaliśmy oraz miło i wesoło spędziliśmy czas.

Ola Słowikowska

Nadia Florek

Lena Kudosz

Amelka Grzeszczak

Skip to content