Menu

Kolejna nocka w SP 5Kolejna nocka w SP 5

Uczniowie klasy 8a ze Szkoły Podstawowej nr 5 im. Noblistów Polskich w Gołdapi noc z 8 / 9 października spędzili w szkole.

Spotkanie pod hasłem “ Czwarta nocka” rozpoczęło się o godzinie 18 tej i przez wiele godzin obfitowało w różnorodne zajęcia i atrakcje. Odbyły sie między innymi warsztaty profilaktyczne oraz nocne rozgrywki sportowe “Trzymaj się sportowej drogi i nie wkręć się w nałogi “. Uczniowie przygotowywali również zdrowe posiłki- soki, kanapki . Działania są realizowane w ramach projektu “Każdy chce wyjść z cienia i spełniać swe marzenia, dlatego nie wciągam się w uzależnienia”( działania te są finansowane ze środków przyznanych przez Burmistrza Gołdapi w ramach Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych).

Młodzież doskonale bawiła się grając w gry planszowe i uczestnicząc w rozgrywkach sportowych. Wszyscy zmęczeni, ale zadowoleni w sobotę rano wrócili do swoich domów.

Skip to content