Menu

SP 5 daje przepis na grzeczność!

0 Comment

Z wielką radością najstarsi uczniowie SP 5 (kl. 3G i 2C) przywitali 18 maja zaproszonych gości- pięciolatki z Przedszkola Samorządowego nr 1 w Gołdapi wraz z wychowawczyniami i opiekunkami, swoich młodszych kolegów z klas „0”- IV z wychowawczyniami a także panią dyrektor i reprezentantki Rady Rodziców. Młodzież, w ramach projektu „Dzień Dobrego Słowa” pod kierunkiem Anety Wojnar-Konopki, przygotowała przedstawienie pt. „Przepis na grzeczność” opowiadające o przemianie wewnętrznej małej dziewczynki, która wszystkich dookoła traktowała arogancko, opryskliwie, nie dbając przy tym o język, służący jej głównie do ranienia i obrażania innych. Przedstawienie było jedną z licznych inicjatyw składających się na projekt realizowany w szkole od 3 lat pod auspicjami Fundacji „Wychowanie do szczęścia”.

Aneta Wojnar-Konopka

 

Skip to content