Menu

Wiza klasy I a w Szkole MuzycznejWiza klasy I a w Szkole Muzycznej

We wtorek 15.06.2021 r. uczniowie klasy I a Szkoły Podstawowej nr 5 im. Noblistów Polskich w Gołdapi wybrały się z wizytą do pobliskiej Szkoły Muzycznej, gdzie czekała na nich moc atrakcji. Dzieci mogły nie tylko zobaczyć instrumenty muzyczne, ale również na nich zagrać. Oprócz zabaw muzycznych miała miejsce bardzo ciekawa prezentacja multimedialna. Gwoździem programu był koncert najmłodszych muzykantów w tym uczniów naszej szkoły. Niezmiernie miło nam było podziwiać występ uczennicy klasy I a — utalentowanej flecistki Kasi Niestieruk. Kto wie, może wśród naszych pierwszoklasistów są przyszli adepci sztuki muzycznej? Serdecznie dziękujemy Dyrekcji szkoły muzycznej oraz gronu pedagogicznemu za możliwość odwiedzenia ich placówki i poświęcony nam czas.

Anna Przybyło

Skip to content