Menu

Uczniowie z SP5 z wizytą na Komendzie Policji

0 Comment
Na zaproszenie rodzica pana Krzysztofa Zaręby w dniu 11 maja uczniowie klas 0-III odwiedzili Komendę Powiatową Policji w Gołdapi.
Funkcjonariuszka policji pani Marta Andruczyk przedstawiła pracę policjantów, pokazała pomieszczenia komendy oraz sprzęt. Dzieci wzięły udział w scence, która pokazywała konsekwencje niezapinania pasów bezpieczeństwa podczas jazdy samochodem. Na parkingu policyjnym obejrzeliśmy wóz patrolowy, zaprezentowano nam sygnały świetlne i dźwiękowe.

W powrotnej drodze do szkoły zaszliśmy do Cukierni Jana na smaczne lody.

Wycieczka była bardzo atrakcyjna, wywołała wiele pozytywnych wrażeń.
Dziękujemy rodzicom – P. Agnieszce Żurawskiej (pracownicy Cukierni Jana) i P. Krzysztofowi Zarębie za zaproszenie.
Notatkę sporządziła B. Hornostaj

Skip to content