Menu

Dzień Dziecka w Mini ZooDzień Dziecka w Mini Zoo

Dzieci z klasy 2a oraz grupy 0c Szkoły Podstawowej nr 5 im. Noblistów Polskich w Gołdapi, 1 czerwca – w Dniu Dziecka odwiedziły Mini ZOO „Wiejska zagroda” w Rożyńsku Małym. Najpierw obejrzeliśmy zwierzęta, które tam mieszkają, a Pani właścicielka bardzo ciekawie nam o nich opowiedziała. Mogliśmy też je nakarmić marchewką i innymi smakołykami. To bardzo przyjazne i piękne zwierzątka. Następnie poszliśmy na plac zabaw, na którym dzieci świetnie się bawiły. Naszą wycieczkę uwieńczyliśmy wspólnym piknikiem z ulubionymi przekąskami.

Wszyscy byliśmy pod wrażeniem tego pięknego, pełnego uroku i wspaniałej atmosfery miejsca. Mamy nadzieję, że jeszcze tam powrócimy. To był wspaniały Dzień Dziecka!

Wychowawczynie:

Małgorzata Werra

Anna Tylenda

 

Skip to content