Menu

CZAS NA PUZZLE…CZAS NA PUZZLE…

25 marca w Szkole Podstawowej nr 5 odbył się konkurs układania puzzli. Dzieci z grupy 0 b w dwuosobowych drużynach miały za zadanie w jak najkrótszym czasie ułożyć obrazek składający się ze 100 elementów.

Konkurs miał na celu popularyzowanie wśród 6 latków układania puzzli jako tradycyjnej formy spędzania wolnego czasu oraz zabawy rozwijającej orientację i spostrzegawczość. Konkurs trwał do momentu ułożenia puzzli przez wszystkich uczestników.

Dyplom oraz tytuł Mistrza Układania Puzzli wśród naszych przedszkolaków otrzymali Wiktoria Janulewicz i Michał Oleksy.
W czasie 15,57 minut jako pierwsi wykonali konkursowe zadanie.

II miejsce zajęły Lena Galińska i Zofia Piotrowska.

III miejsce zajęli Miłosz Anuszkiewicz i Konrad Panas.

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali nagrody rzeczowe.

Gratulujemy!!!

 

Skip to content