Menu

„Z kopyta kulig rwie” w Sp5…

0 Comment


Zima tego roku dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 5 im. Noblistów Polskich była wyjątkowa. Klasy 2a, 2b, 2c, 3a i 3b uczestniczyły w kuligach po lesie Kumiecie. Dzieci podczas przejazdów saniami oglądały wspaniałe widoki i były pod wrażeniem jakże wyjątkowych przejażdżek. Wspaniały koń, o którym w czasie jazdy opowiadał nam jego właściciel, był bardzo przyjazny i łagodny. W przerwach między przejazdami karmiliśmy go smakołykami w postaci marchewek i jabłek. Nasze kuligi uwieńczyliśmy ogniskami z kiełbaskami, no i oczywiście z pieczonymi piankami. Potem jeszcze zjeżdżanie z górki i wspólna zabawa na zaśnieżonej polanie. Wspaniałe i niezapomniane przeżycia dla wszystkich! Czekamy na następny raz!

Wychowawczynie:

Małgorzata Werra

Joanna Kołosza

Wioletta Pietrołaj

Patrycja Magielnicka

Ewa Olbryś

 

 

Skip to content