Menu

Ogólnopolski Projekt o emocjachOgólnopolski Projekt o emocjach

W Szkole Podstawowej nr 5 im. Noblistów Polskich w Gołdapi, klasa 2 a realizuje Ogólnopolski projekt prowadzony przez Fundację UNIWERSYTET DZIECI pt.: „Lekcje z klasą. Jak odczytywać emocje?”. Projekt ma na celu poszukiwanie kreatywnych rozwiązań, a także rozpoznawanie, co czują inni. Dzięki temu dzieci wzmacniają umiejętność nawiązywania relacji z innymi, empatię i świadomość własnych emocji. Podczas zajęć projektowych uczniowie pracują zespołowo, również zdalnie online, co dodatkowo wzmacnia umiejętność współpracy oraz integrację. Dzieci bardzo chętnie uczestniczą w zajęciach. Są bardzo zaciekawione i zaangażowane. Zrealizowaliśmy dopiero część projektu, którego realizacja jest zaplanowana do końca roku szkolnego.

Wychowawczyni Małgorzata Werra

 

Skip to content