Menu

Konkurs Mała Dama     Dnia 11.03.2020 r. w Szkole Podstawowej nr 5 im. Noblistów Polskich w Gołdapi odbył się niecodzienny Konkurs „Mała Dama”. Imprezę zorganizowano w celu  uczczenia Dnia Kobiet. Uroczystość dostarczyła wiele pozytywnych emocji niezapomnianych wrażeń.Uczestnikami konkursu były uczennice klas początkowych 0-III. Podczas konkursu młode damy prezentowały barwne i zwariowane stroje wykonane według własnego pomysłu. Wszystkie uczestniczki konkursu stanęły na wysokości zadania. Dziewczynki wykazały się za kreatywnością i odwagą,  a przede wszystkim wprowadziły radosną atmosferę w mury naszej piątkowej szkoły.W konkursie przewidziano atrakcyjne nagrody w postaci lalek porcelanowych ufundowanych przez panią Iwonę Mejcz. Profesjonalne Jury przyznało następujące miejsca:

Miejsce I – Zuzanna Fiećko

Miejsce II – Aleksandra Konieczna

Miejsce III –  Pola Falkowska

Laureatkom serdecznie gratulujemy!

Pomysłodawcami i organizatorami konkursu były wychowawczynie klas 0: Anna Przybyło i Martyna Fiszer.

 

Skip to content