Menu

Wyróżnienie dla SP5 – Szkoła Promująca Bezpieczeństwo

0 Comment

Wyróżnienie dla SP5

W dniu 8 lutego 2018 r. w Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie odbyła się uroczystość podsumowująca program „Szkoła Promująca Bezpieczeństwo”. Dyrektor szkoły Bożena Kalinowska odebrała z rąk Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty wyróżnienie w konkursie  Szkoła Promująca Bezpieczeństwo, przyznawane szkołom i placówkom oświatowym podejmującym niestandardowe działania na rzecz poprawy bezpieczeństwa uczniów oraz przeciwdziałania agresji i przemocy rówieśniczej.

Szczególnie wyróżniona została nauczycielka SP5 Anetta Wojnar-Konopka, koordynatorka projektu.

Wyróżnienie mobilizuje nas do doskonalenia umiejętności rozwiązywania problemów związanych z bezpieczeństwem uczniów, a ich samych uwrażliwia na zjawiska niepożądane w środowisku szkolnym.

 

Jarosław Żukowski

Skip to content