MAZURSKIE TROPIKI

„ MAZURSKIE TROPIKI”.

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 im. Noblistów Polskich  z klas 1B, 1C i 3A  odwiedzili Edukacyjną Salę Zabaw „ Kolej na Klocki” oraz Papugarnię „ Mazurskie Tropiki” w Ełku. Oto wrażenia uczestników wycieczki:

Co najbardziej podobało się Wam na wycieczce?

Julia Z. (kl. 3A) – Podobała mi się edukacyjna sala zabaw, budowanie robotów i ich walki.

Kiara R. (kl. 3A) – Najbardziej podobała mi się papugarnia, gdy na moja Pania usiadła ara.

Adam K. (kl. 3A) – Klockolandia była najfajniesza; budowałem z klocków razem z kolegą i koleżanką.

Filip W.- Fajne były gąbki na magnes.

Nikola K. (kl.3A) – Papugarnia była najlepsza, bo papuga chciała ugryźć mnie w ucho.

Maciej J. (kl. 3A) – Klockolandia i walki robotów.

Sebastian Ć. (kl. 1C)- Klocki były super. Chciałbym mieć tak dużo klocków w domu.

Emilia P. ( kl. 1C) – Papugi, bo to ładne i mądre ptaki.

Robert G. (kl. 1C)- Duże klocki, z których budowałem wielkie budowle.

One były MEGA.

Ola T. (kl. 1B). – Papugi były cudne! Najlepsze było kiedy chciały zjeść moje gumki z włosów i chodziły mi po szyi.

Kuba G. (kl. 1B) – McDonald’s był najlepszy!!! Pyszny! Chociaż cała reszta też całkiem fajna…”.

Wycieczka zapewne na długo pozostanie w pamięci dzieci.

Barbara Hornostaj

Wioletta Pietrołaj