Menu

Ślubowanie pierwszoklasistów w SP5Dzień 22 października 2019 r. w naszej szkole, to bardzo ważna data dla uczniów klasy pierwszej. W tym dniu odbyła się uroczystość ślubowania i pasowania pierwszoklasistów na uczniów Szkoły Podstawowej nr 5 im. Noblistów Polskich w Gołdapi.
Pierwszoklasiści zaprezentowali, przygotowany pod okiem swoich  wychowawczyń pani Małgorzaty Werry, Joanny Kołoszy i Wioletty Pietrołaj, program artystyczny, w którym wykazali się umiejętnościami wokalnymi i artystycznymi. W ten sposób pokazali, że są gotowi przyjąć miano uczniów.
Po złożeniu uroczystego ślubowania nastąpiła ceremonia pasowania na ucznia klasy I. Pani dyrektor pasowała każdego ucznia symbolicznym ołówkiem. Zaproszeni goście, dyrekcja szkoły oraz wychowawczynie wręczyli uczniom słodycze oraz  upominki.
Ten dzień na długo pozostanie w pamięci „pierwszaków”.

 

Skip to content