Menu

Dzieci z SP5 na Zielonej Szkole w Gwarku16 kwietnia dzieci z klas 0-II z SP 5 im. Noblistów Polskich w Gołdapi wybrały się na wycieczkę do Centrum Aktywnego Wypoczynku  GWAREK w Pięknej Górze koło Giżycka. Dzieci podążając tropem Wielkanocnego Zajączka, pod okiem doświadczonych animatorów poszerzały wiedzę dotycząca tradycji wielkanocnych. Wykonały świąteczne desery, które zjadły popijając ciepłą herbatą. Szukały kolorowych pisanek, poznały tajemnice dzikiego ogrodu, dotarły krętymi korytarzami do norki zajączka, obejrzały teatrzyk kukiełkowy, wspólnie wykonały taniec szalonego kurczaka. Pogoń za Zajączkiem zakończyła się sukcesem.
Zajęcia przygotowane były w sposób całkowicie profesjonalny, dlatego podczas zabawy dzieci nawet przez moment się nie nudziły. Wycieczka na długo zostanie w ich pamięci.

J. Kołosza, B. Hornostaj, W. Pietrołaj

Skip to content