Menu

Zabawy andrzejkowe w SP 5

24.listopada 2017 r. w naszej szkole zostały zorganizowane, z inicjatywy Szkolnego Koła Wolontariatu, Aktywu Świetlicowego „Sówki” i Samorządu Uczniowskiego, Andrzejki szkolne. W tym czasie poszczególne klasy wraz z nauczycielami, zgodnie z wcześniej ustalonym harmonogramem, brały udział w zabawach i wróżbach, które były prowadzone przez wcześniej wyznaczonych uczniów. Nie zabrakło też słodkiego ,, akcentu ”. Warto przy tym nadmienić, że wszystkie wypieki, które pojawiły się podczas Andrzejek, są wynikiem pracy uczniów i ich rodziców, za co jesteśmy niezmiernie wdzięczni.

Największą frajdę zabawy andrzejkowe sprawiły najmłodszym podopiecznym. Dla nich była to pierwsza taka zabawa w nowej szkole.

Szkolne Koło Wolontariatu

Samorząd Uczniowski

Skip to content